טופ 94 פארק אתגרים

 

פארק אתגרים אילת פירוט הפעילות

כרטיס מסלול הרפתקני כולל: צוק טיפוס (בגובה 19 מ'), מקפצה ניוזילנדית, קירות טיפוס ב- 12 דרגות קושי, פארק חבלים מספרד(בגובה 17 מ'), מדרגות אתגר לשמים, חץ וקשת, מיני בנג'י קוויק ג'אמפ ומוזיאון לוחמי הנגב בין השנים 1917-1949.

כרטיס מסלול קארטינג קלאסי פלוס: קארטינג מקצועי, מנוע 4 פעימות בנפח 200 סמ"ק! מסלול תחרותי באורך כ- חצי ק"מ. מדידת זמנים אלקטרונית . משך הפעילות  כ- 40 דקות (כ- 20 דקות נהיגה).

כרטיס מתחם הפיינטבול: (150 כדורים) פיינטבול טאקטי קבוצתי  בשיטת לוחמה בשטח בנוי (המתקן האזרחי היחיד מסוגו בארץ) כולל גשר פיקוד עלי. הפעילות כוללת ביגוד וציוד מיגון אישי.

כרטיס משחקייה אתגרית: 4 קומות של משחקייה אתגרית ייחודית לגילאי 1-6: מגלשה  גבוהה ,גשר חבלים, מחילות, טרמפולינות, אומגה ועוד. בהשגחת ההורים.

ירי חוויתי ברובה M16 מקוצר: (50 כדורים) מוסב לקליעים בקוטר 22 מ"מ. לנוחיות המשתמשים במטווח, יש להגיע בלבוש ספורטיבי, חולצת T ונעליים סגורות. מומלץ לתאם מראש. מגיל 18 ומעלה בהצגת תעודת זהות.

 

המסלול ההרפתקני כולל

צוק הטיפוס: היחיד מסוגו בארץ, בגובה 19 מ'. מדמה את צוקי הגרנית של הרי אילת  5 מסלולי טיפוס בדרגות קושי שונות. בנוסף, סולם חבלים אתגרי. הצוק מהווה אתגר לכל מטפס, כל אחד בהתאם ליכולתו.

מקפצה ניוזילנדית: הטרנד החדש. בגובה של 5 מט' יש לקפוץ לטרפז  במרחק משתנה שבי 1-5 מטרים. הכל על פי האתגר שהקופץ קובע לעצמו. אם מפספסים, לא נורא, אתם מאובטחים ומנסים שוב.

קירות טיפוס: 12 מסלולי טיפוס בדרגות קושי משתנות. שיא הגובה- 9 מ'. הפעילות מחייבת שילוב של כוח ומוח, התמצאות ויציבות . קירות טיפוס מותאמים  לכולם ומאפשרות טיפוס משותף של כל בני המשפחה.

פארק החבלים: בגובה של 17 מ', באורך של 40 מ' של צעידה בבטיחות מלאה, מפתיעה ומאתגרת. הפעילות מביאה לשיאי אדרנלין. זהו שילוב של שיווי משקל, אמונה עצמית ונחישות. מתאים לכל המשפחה וחוויה שלא תישכח במהרה.

מדרגות אתגר לשמים: 10מדרגות לולייניות לטיפוס מגובה של 0.5 מ' ועד ל-7 מטרים. כל מדרגה מהווה מטרה בפני עצמה. הכל מותנה במטפס. המתקן מגביר את תחושת הביטחון העצמי וההישגיות.

חץ וקשת: פעילות ירי חצים בקשתות מקצועניות. השימוש במתקן מאפשר למשתמש לגלות את חוש הכיוון, הקואורדינציה, השליטה העצמית   והביצוע המושלם.

מיני בנג' קוויק ג'אמפ: קפיצה חופשית מגובה 23 מ' מהם 10 מטר נפילה חופשית.

מוזיאון לוחמי הנגב: אוסף נשק ייחודי המציין את קרבות הנגב מימי מלחמת העולם הראשונה בשנת 1917 ועד מלחמת השחרור (1949) - מבצע עובדה לשחרור העיר אילת.